Pirmoji dvasinio stuburo gydymo mokykla


Kviečiame atvykti į mūsų seminarus!

PIRMOJI „Dvasinio stuburo gydymo“ mokykla:
čia Anės pagalba įgysite Dvasinio gydovo ir mokytojo kvalifikaciją !
Jūs patys galite tapti sėkmingais „Dieviškos tvarkos atkūrimo“ gydovais ir mokytojais !


Telnr. : +49 6724-3699, faksas : 49 6724-6056740
Internetinis puslapis: www.heilerschule.org
el. pašto adresas: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
                                                                                                                                                                                                                                                          •  Visaapimantis dvasinis žmonių ir gyvūnų gydymas ( Anė).
• Dvasinių gydovų rengimas: Reiki ir metamorfinio (prenatalinio) gydymo metodai (Anė ir Tania)
• Tiesioginis dvasinis bendravimas su angelais; aiškiaregystės pagrindai ( Anė)
• Dvasinė alchemija, išlaisvinimas iš neigiamos energetikos ( Anė)
• Išlaisvinimas iš svetimų energijų, apsėdimų, auros valymas, magija (Anė)
• Dvasinis dantų gydymas pašalinant nuodingąsias medžiagas (Anė)
• Dvasinis organų transplantavimas po ligos ar netekus organo dėl operacijos (Anė)
• Gyvūnų gydymas, bendravimas su gyvūnais, kontaktas su gyvūnų sielomis ir kt. (Anė)
• Mirusiųjų gydymas, protėvių, šeimos /giminės medžio narių gydymas ( Anė)
• Dvasinio stuburo gydymo mokykla - kaip tapti sveikam minčių pagalba (Tania Aekersberg)
• Sąmonės išplėtimas, telepatija, minčių skaitymas, intuicija. (Tania)
• Minčių „dieta“ – sukurk save iš naujo! Sumažink savo minčių srautą! (Tania)
• Sveikatos aruodą pripildyk NAUJOMIS žiniomis, vedančiomis tik į priekį !
• Alergijų gydymas – medvilniniai ir lininiai drabužiai
• Naujasis pažinimas, magijų pašalinimas, santykių harmonizavimas (Anė)
• DTHS (dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sindromas), indigo
(neįprastos psichologinės charakteristikos) - NAUJOJO laikmečio vaikai (Phyllis Krystal)
• Regos pratybų seminaras „Be akinių iki gilios senatvės”(Gudrun Selzner)
• “Susprogdinkite“ vidų kaustančias grandines (Phyllis Krystal , Krista Bouille)
• Transbioenergetinio gydymo seansai ir seminarai; Rubensas Farija (Rubens Faria)
• Svečias referentas – filipinų dvasinis gydytojas, jo energiniai masažai; Jozefas Kalanas (Josef Calano)
• Filipinų dvasinė chirurgija – emocijų harmonizavimas; Paulas Altezingas (Paul Altesing)

Išgirskite savo sielos šauksmą ir atvykite pas mus!
Sužinokite, kas yra išsilaisvinimas iš neigiamos energijos „dvasinės alchemijos“ pagalba, išsivadavimas iš magijos ir svetimos energijos bei apsėdimų, kas yra nuodingų dantų plombų metalų pakeitimas ir daug kitų dalykų.

Anne Hiūbner – pripažinta gydovė ir seminarų vadovė
Anės magnetizmas pritraukia net metalus!

Pas mus išmoksite viską, ką turi mokėti išskirtinis gydovas!

Mūsų patirtis - tai vertingiausias energinis pamatas, kurį Jūs galėsite perimti dalyvaudami galios inicijavime, kuris atvers visas duris į gydymą. Svarbu tai, kad jau po 1-osios pakopos seminaro mano mokiniai geba gydyti vėžį.
Tikėkite ir laukite stebuklo!


Mes semiamės žinių ne iš knygų, bet iš bendravimo su savo klientais, kuriuos pas mus atveda lemtingi sutapimai. Tai suteikia man išminties! Visą jėgą bei stiprybę aš perteikiu savo mokiniams.


Gydovė Anė turi gebėjimą bendrauti su gyvūnais; atlieka natūralųjį gydymą, sustiprina gamtos apsaugą, sukuria apsaugą nuo kenksmingo spinduliavimo, gydo mirusiuosius : protėvius, šeimos medžio narius, išlaisvina sielas iš apsėdimų, atlieka karmos valymą, sugeba tiesiogiai bendrauti su angelais dvasinės informacijos kanalais, yra kelių knygų autorė ir t.t.

Aš Jus nuvesiu prie Jūsų svajonių tikslo ir suteiksiu dvasinio gydovo išsilavinimą; Mūsų kurso turinys: visos dvasinės chirurgijos pakopos, dvasinis stuburo ištiesinimas bei dvasinio gydymo mokytojų rengimas.


1995 metais mes su Piotru Elkunovičiumi įkūrėme Gydovų ir “Dvasinio stuburo tiesinimo”mokyklas, kurios, kaip ir anksčiau, sėkmingai funkcionuoja. Mokyklos įsikūrusios Vokietijoje, Roth mieste. Stuburo ištiesinimo metodas, atkuriant “dieviškąją harmoniją“ paplitęs visame pasaulyje!


Anė pasakoja: Mano troškimas padėti žmonėms atsirado po vieno skaudaus sukrėtimo, suteikusio neišdildomą gyvenimo pamoką. Vienas iš daugelio išgyvenimų buvo 1985 m. įvykęs nelaimingas atsitikimas (autoįvykis), kurio metu aš buvau „netoli mirties“. Aš skriejau tuneliu į nežinią ir staiga mane pasveikino šviesos apgaubti angelai. Neapsakoma meilės energija pripildė mano kūną, o širdis liepsnote liepsnojo. Aš pasijutau saugi ir laisva. Apimta didžiulio palengvėjimo aš pasiteiravau šviesias būtybes : „Ar galiu pas jus pasilikti?“ Tačiau jie pasakė, jog aš turinti sugrįžti į gyvenimą Žemėje, nes manęs dar laukia dideli uždaviniai. Tada aš parskriejau tuo tuneliu atgal ir išsisklaidžius miglai, aptraukusiai mano akis, pamačiau, kad guliu sužeista savo automobilyje, apsupta policijos ir sanitarų. Po kelias savaites trukusio gydymo gydytojai informavo, kad skausmai po šio sužeidimo išliks visą gyvenimą.
 Nenorėjau su tuo sutikti, jokiu būdu negalėjau su tuo susitaikyti, todėl išbandžiau visas galimybes, tyrinėdama kitus gydymo būdus. Svarbiausias mano potyris buvo gydymasis pas dvasinę gydovę Brazilijoje, kuri dvasinės chirurgijos pagalba (dalyvaujant dr. Fricui (Fritz)) mane visam laikui išlaisvino iš kančios. Ji man pasakė, kad aš ir pati galėčiau gydyti, tačiau tuo metu man atrodė, kad gydovė tenori man įtikti, padrąsinti ir todėl tarsi pataikauja man. Tačiau netrukus, apimta didelio dėkingumo, aš iš tiesų pajutau savyje polinkio dvasiniams dalykams kibirkštėlę, kuri vėliau įsidegė ir tapo galinga liepsna.
Po šio įvykio manyje atsirado stiprus noras padėti kenčiantiems, nesvarbu, ar tai būtų žmonės, ar gyvūnai. Aš prisiminiau, kad, kai dar buvau vaikas, į mano rankas vis patekdavo sergantys ar sužeisti gyvūnai; o tai reiškė, kad privalėjau jais pasirūpinti. Kas gi tai - atsitiktinumas?!

Meilės jėga mane vedė iš gyvenimo šešėlio, iš tamsos į šviesą, iš nežinojimo į pažinimą.

Netrukus susipažinau su dieviškąja REIKI energija, kuri visiškai pakeite mano gyvenimą, nes savyje aš pajutau Dieviškąją Jėgą!
Taigi, aš pasiekiau visas išsilavinimo pakopas, kad galėčiau žmonėms ištiesti pagalbos ranką esant kūno, dvasios ar sielos negalavimams. Po to mano kelią nulėmė visa įveikiantys sėkmingi gydymai.
Savo gyvenimo prasmę suradau su meile ir atsidavimu tarnaudama žmonėms.
Išmokau suprasti gilesnę žodžio „tarnystė“ prasmę. „Tarnystė“ – tai nėra tik GERA darymas kitiems, tik išsiugdžius tarnaujančiojo mentalitetą mano pagalba galėjo pasitarnauti kitiems. Ir šią tarnystę aš įrodžiau Dievui! Visa, ką aš darau - darau Dievo garbei. Dievo dovana yra užduotys, kurios veda prie amžinosios Meilės - prie Dievo. Mano gydymo rezultatai ir visa, ką aš darau, yra tik iš Dievo malonės. „Gydančios rankos“ – tai dieviškosios dvasios įrankiai, kuriuos valdo Dievas, apdovanodamas didžiuliu džiaugsmu ir dėkingumu.
Tuometinėje savo dvasinio vystymosi stadijoje buvau dar labai pasinėrusi į materialųjį pasaulį. Aš vadovavau vienai didmeninės prekybos įmonei, ant mano pečių gulė visa atsakomybės našta. Man nedavė ramybės mintis, kaip įveikti tą „špagatą“ tarp pasaulinių ir dvasinių dalykų? Kaip integruoti mano naują suvokimą, naują pažinimą į proto valdomą pasaulį?
Savo gyvenimą aš atidaviau Dievui ir visiškai paklusau jo vadovavimui, kuris nuo tos dienos man atskleidė visą savo pilnatvę.
Netrukus aš gavau kitą palaiminimą, po kurio iš begalinio dėkingumo parklupau ant kelių. Dvasinis pasaulis užmezgė su manimi ryšį, kad padarytų mane tarpininke ir patarėja. Tuomet tai reiškė, kad manęs laukia dideli darbai. Netrukus suvokiau - išmušė mano valanda! Aš tapau aiškiarege ir „automatinio rašymo“ mediume (mano ranką tarsi kažkas vedžiojo, ji tarsi rašė pati), nuo to laiko gaunu pranešimus būdama ir budrumo, ir transo būklės. Tai - Aukščiausiojo pamokos. Pranešimų turinys – visa aplinkui turi būti SVEIKA.
Be to, aš sugebu bendrauti su geografinių šalių dvasiomis, meilės kupina energija galiu sustiprinti jų norą, siekiant išsaugoti taiką.
Dabar mes esame - Pabudimo Dievo Esybėje laikmetyje, o tai reiškia pasaulio sąmonės pasikeitimą. Virsmas į gerąją pusę reiškia teisingumo gimimą ir smurtinių metodų taikymo atsisakymą!
1995 m. mane likimas suvedė su vienu iš mano dvasinių partnerių šiame gyvenime Piotru Elkunoviciumi. Jis tapo mano gyvenimo draugu, o jo dvasinis lygmuo ir išprusimas visose srityse sutapo su manuoju. Papildydamos viena kitą mūsų širdys degė noru padėti žmonėms.
1995 m. mes įsteigėme savo „Gydovų" bei “Stuburo gydymo“ mokyklas; abu atradome naujas energijas bei dvasinio gydymo metodus. Nuo 1995-ųjų iki 2012–ųjų metų mūsų dvasinio gydymo centre apsilankė virš 300.000 žmonių iš viso pasaulio. Tai buvo žmonės, ieškantys mūsų pagalbos, trokštantys patirti „dieviškojo ištiesinimo“ bei „atsinaujinimo“ stebuklą ir norintys dalyvauti mūsų seminaruose.
Drauge mes parengėme 10.000 sėkmingai dirbančių gydovų! Šiuo metu mūsų dvasinio gydymo centras yra didžiausias Europoje.

Anė Hiūbner – išskirtinė gydovė, dirbanti daugiau kaip 20 metų.
                                                                                                                                                                                                                   Mano dvasinio gydymo pagalba nėra orientuota tik į simptomus, nes tai reikštų mano žmogiškąjį ribotumą. Aš - Dievo rankose esantis įrankis, ir per mane, kaip visatos būtybę, veikia aukščiausieji protai. Mano pagalba yra globali, visaapimanti ir veikianti visuose žmogiškosios universaliosios būties lygiuose.
Dar vienas svarbus dalykas mano gydymo praktikoje - bendravimas su gyvūnų sielomis, gyvūnų dvasinis gydymas, jų sielų išlaisvinimas, kai sielos būna pernelyg stipriai susijusios su Žeme, t. y. su žmonėmis ir su gyvūnais. Kitas aspektas- tai mirusųjų gydymas. Po mirties (kuri iš tiesų visai neegzistuoja!) dvasinį kūną reikia gydyti atkuriant „dieviškąją harmoniją“.
Dvasinių pranešimų, informacijos visais žmogaus gyvenimo ir jo tobulėjimo aspektais gavimas per mane – tai dar viena svarbi mano gydymosios veiklos sritis. Savo darbą aš atlieku su didžiule meile ir atsidavimu, laimindama ir linkėdama gėrio visai žmonijai.


Štai žinia, kurią būdama Indijoje, gavau iš SAI BABOS:

„Patyrusi išbandymą kančia, paženklinta gyvenimo erškėčių spyglių, dabar stovi prieš mane, kad sužinotumei, jog turėjai pajusti kiekvieną spyglio dūrį tam, kad surastumei mane. Tarnauk, jei esi vedama Meilės, nes tik tuomet gali tikėtis palaimos!“
Mano gydymo galimybės nuo 2010m. gerokai išsiplėtė. Aš sugebu pamatyti net seniausius energinius susitvenkimus, susikaupusius žmogaus pasąmonėje, taip pat matau tuos blokus, kurie susidarė tarsi gyvenimo pamokos, kurias žmogus turi išmokti. Aš sugebu pamatyti karminius mazgus ir juos išnarplioti. Aš atsižvelgiu į genetinį (paveldimumo) faktorių. Trumpalaikės atminties ląstelių mechanizmo aktyvavimas man suteikia galimybes atlikti organų transplantacijas: yra tekę atkurti virškinimo funkcijas žmonėms, nebeturintiems skrandžio, suaktyvinti skydliaukės funkciją tiek, kad ji vėl pradėtų gaminti hormonus; man yra pavykę išvalyti net širdies kraujagysles!

Mūsų gydymo metodikoje glima įžvelgti „Naujosios eros“ apraiškas!


Dvasinis gydymas – tai ateities medicina ir medicinos ateitis!


Kviečiu patirti gydymo rezultatą bei patiems tapti dvasiniais gydovais!


Anės Hiubner ir Tanjos Aekersberg ( Anne Hübner, Tanja Aeckersberg) dvasinių gydovų rengimo mokyklos seminarų kurso turinys nuo 2012m. pasipildė nauja informacija.

Šio didžiojo virsmo laikotarpiu mes nuolat tobulėjame! Tad galime geriau pasitarnauti ir Jums! Jau 1-ojoje pakopoje suteiksime galimybę pažinti savo vidinės jėgos potencialą ir juo naudojantis pradėti dvasinio gydymo praktiką,
 Visą seminarų kursą sudaro 120 pamokų; Baigę šiuos kursus ir aktyviai praktikuodami gydymą tarp atskirų kurso pakopų, įgysite pakankamą energinį pagrindą, kad jums būtų suteikta „Dvasinio gydovo“ kvalifikacija.
Mūsų kursas parengtas pakopinio vientisumo principu, todėl neišklausius ir nepraktikavus vienos pakopos, t. y. praleidus kurį nors seminarą, neįmanoma „peršokti“ prie kitos.
Norime patikinti, kad, baigę visų pakopų seminarus ir sustiprinę savo galios potencialą, tapsite sėkmingais dvasiniais gydovais.
Kas ateis jau turėdamas gydovo išsilavinimą, gali būti tikras, kad po mūsų seminarų dar labiau sustiprės vidinių galių potencialas ir bus galima vykdyti savo pareigą.
Mes jaučiame didžiulę atsakomybę ne tik dėl savo ugdytinių, bet ir dėl ieškančiųjų mūsų pagalbos. Tai patvirtina nuo 1995-ųjų metų sukaupta gydymo ir dvasinių gydovų (jų yra virš 10.000) rengimo patirtis. O juk visi žinome, kad pasitaiko ir prastai parengtų gydovų!


Mūsų ugdytiniai turi tapti išskirtiniais gydovais!

Tai visuomet buvo mūsų siekiamybė! Mūsų kursų praktika - tai daugiau negu elementarus gydymas rankų pridėjimu. Praėjo tie laikai, kai buvo viem prašoma: “Viešpatie, Jėzau Kristau, padėk man!“ Šiuose seminaruose bus nagrinėjamos įvairios gydymo ir sąmonės parengimo gydymui temos, bus suteikiama daug naudingų žinių. Juk gydovas, neturintis žinių apie energinius kūno, dvasios ir sielos ryšius išoriniame, vidiniame ir neutraliajame pasaulyje, nesugebės sėkmingai gydyti.
Yra didžiulis skirtumas, ar kursuose pateikiamos iš vadovėlių paimtos žinios, o metodai ir technikos yra tik sausa teorija, ar seminaro dalyvius į gydomo kelią inicijuoja mokytojas, turintis praktinę patirtį ir išgydęs100.000 žmonių.
Visų kursų pakopų absolventams bus įteikti baigimo pažymėjimai (sertifikatai).
Tai labai svarbu įsigyjant darbui reikalingą leidimą, tarkime, gydovo verslo liudijimą.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Anės Hiubner SEMINARAI

Dvasinių gydovų rengimo kursai. I-asis lygis. Reiki energinio gydymo kursai. I-oji pakopa. Gyvūnų gydymo ir metamorfinio gydymo kursas.

2-jų dienų trukmės seminaras. (3 - ji kursai vieno seminaro metu)

"Dvasinis gydymas - Tavo širdies kelias“


Pagrindiniai teiginiai apie „Naujojo meto harmoniją“ ir inicijavimas į „ Naujojo meto harmonijos“ energiją, naudojamą visų būtybių sielų gydymo procese. Palaiminimas su visuotinės Meilės energija“ !

• Atsikratę emocinių nuodų iš naujo sukursite ne tik save, bet ir tuos, kurie ateis pas Jus tikėdamiesi pagalbos!
• Jūs tapsite šviesos nešėjais! Kursite stebuklus !

Mūsų parengtų kursų metu išmoksite pajusti savo gydomąją energiją, kuri, mums ir aukštosioms jėgoms padedant, įgaus gydomosios galios, tekančios per Jus ir Jūsų rankas.
Jūsų gyvenimo energijos potencialas labai sustiprės, nes Jūs susijungsite su Jumyse glūdinčiais energijos klodais ir atsiversite kosminei jėgai. Visaapimantis dvasinis gydymas, susietas su Reiki, šią jėgą dar labiau sustiprins: pirmiausia Jumyse, vėliau tuose, kuriuos Jūs gydysite.
Ši gydomoji energija numalšina skausmą, subalansuoja, harmonizuoja visą organizmą, sustiprina imuninę sistemą, pagerina savijautą, nuotaiką, padeda nugalėti baimes, suteikia jėgų sprendžiant problemas, padeda įveikti Burnout (organizmo „perdegimo“) sindromą ir kt. Dvasinis gydymas, naudojant Reiki energiją gali būti derinamas ir su tradicinio gydymo metodais bei gali papildyti visus kitus gydymo metodus.
Reiki jėga transformuojasi į savaime pasiskirstančią energją, tekančią į tuos taškus, kur ji labiausiai reikalinga. Todėl pradedantiesiems gydovams visiškai nereikia baimintis, kad padarys ką nors neteisingai.
Įgiję „naują“ gydomąją galią atsiversite dvasiniam tobulėjimui ir kiekvienas iš Jūsų pajus savo evoliucinį intelektualumo vystymąsi.

Įsisavinę dvasinio Reiki ir metamorfinio gydymo metodus, sužinosite, kas yra Dieviškoji Tiesa, patirsite, koks jėgos potencialas, kurį išmoksite pažadinti, slypi Jumyse. Tai kasdien džiugina mus, Anę ir Tanją; mes linkime to ir Jums!

Metamorfozė — vaizdžiai tariant, tai - transformavimasis iš vikšro į drugelį. Metamorfinis masažas tarsi pratęsia refleksinių zonų terapiją. Skirtumas tik tas, kad jis orientuotas ne į pačią ligą, bet į prenetalinį laikotarpį (nuo vaisiaus užuomazgos iki gimimo). Šis efektyvus masažas atliekamas švelniai masažuojant delnus, pėdas, ir galvą. Masažo metu įvyksta virsmas iš tokio, koks esate, į tokį, koks galite ir koks turėtumėte būti. Baigus šį seminarą, suteikiama teisė patiems savarankiškai rengti mokomuosius seminarus. Metamorfozės seminaras - viena svarbiausių I-osios pakopos dvasinio gydymo kurso dalių.


Dvasinio gydymo kursai. II-asis lygis. Reiki gydymo II-oji pakopa.

2 -jų dienų seminaras.

Dalyvauti šiame seminare pirmenybė suteikiama I-ojo lygio kursų absolventams ir tik NERŪKANTIEMS asmenims!
Tai - išplėstinis seminaras apie „Naujosios Eros harmonijos“ energiją. Inicijavimas į šviesią ir giliai prasiskverbančią „Naująją gydomąją energiją“. Bus daug praktinės veiklos, papildysime I-ojo lygio seminaro žinias apie dvasinius dėsningumus išlaisvinant karmą. Gydymas naujųjų energijų simboliais. Nuotolinis aukščiausio lygmens gydymas!
Mes suteiksime Jums žinių bei pasitikėjimo savo jėgomis, o tai, kaip ir galėjimas pasikliauti savo mokytojais, padės Jums pasiekti aukščiausią galios lygį!
Mus tai labai jaudina! Jau senokai esame nusprendę rengti kursus nuo II-osios pakopos tik tiems, kurie liovėsi rūkę! Ir mums pavyko! Dauguma seminaro dalyvių įveikė šią priklausomybę!
Ypač šiuo metu, kai žmonija stovi prie „Didžiojo Virsmo“ slenksčio, privalu visam laikui atsikratyti destrukcinių priklausomybių.
Savo mokiniams mes perteikiame grynumo (švaros) potencialą ir norime, kad tai būtų perduota visiems, su kuo tik Jums teks susidurti.
Priklausomybė yra ir gali būti tik viena, tai - ieškojimas Dievo. Po I-osios Reiki pakopos kurso intensyviai praktikuodami daug stipriau pradedate jausti Dievo buvimą jumyse ir tai padeda įveikti priklausomybę; tačiau Jūs taip pat turite to ir labai norėti!
Šios pakopos seminare tolimesnio inicijavimo bei igytų žinių pagalba išmokę sustiprinti savo galias „Naujosios eros“ energijomis, igysite gydovo kvalifikaciją; Dabar turėsite galią prasiskverbti į didžiausių pasikeitimų sritis visuose kūno lygmenyse.
Sustiprinus energiją šviesos jėga bus įmanomas net nuotolinis gydymas, nes Jūs sužinosite, kaip intelektualioji dvasia nugali materialiąją. Įgavę šią šventą gydomąją galią, sugebėsite pašalinti gyvoje būtybėje susiformavusius energinius blokus bei sveikatos sutrikimus visuose kūno, dvasios ir sielos lygmenyse. Šie potyriai pakeis Jūsų gyvenimą, Jūs turėsite galios harmonizuoti konfliktuojančiųjų santykius.
Tai bus labai intensyvus seminaras, kuriame daugiau gilinsimės į praktinę gydymo veiklą.
Jūsų laukia daug dvasios dovanų: savigyda, kitų žmonių, taip pat gyvūnų ir augalų gydymas.
Mes suteiksime stiprią energinę jungtį su visatos galių šaltiniu, todėl labai svarbu, kad energinis kanalas būtų tinkamo laidumo, norint siekti aukštesnės seminaro pakopos kvalifikacijos.

Dvasinis Reiki gydymas Jus išlaisvins iš aukos būsenos ir nuves į dėkingumą ir besąlygišką meilę Dievui!

Dvasinių gydovų kursai - III lygis

2- jų dienų seminaras.


1-oji diena: gydymo priemonės, gydomosios kortos bei matavimo prietaisai, gydomieji kristalai, dvasinė chirurgija, visapusiškas kūno ištyrimas (diagnozavimas)


Šio seminaro metu bus sustiprintas aukštesnio lygio gydomosios galios priėmimo kanalas. Tai - gydomoji galia atitinkanti Jūsų poreikius bei vidinį potencialą, nepaliaujamai tekantį į Jus. Jūs išmoksite atpažinti gėrio, harmonijos bei gydymo dvasią ir tapsite Dievo įrankiu. Per Jūsų rankas ir Jūsų rankomis bus atliekama tai, kas Jums bei trokštantiems Jūsų pagalbos, yra geriausia ir tinkamiausia. Jums kelią rodys Jūsų širdys.
Mes pakylėsime Jus iki Dieviškosios Sąmonės, o tai dar labiau sustiprins Jūsų visų gydomąją galią.
Savo intensyvaus kurso seminaruose mes sąmoningai siekiame paprastumo. Kai labiau pasitikėsite savo dvasinėmis jėgomis bei Jumyse esančiu energijos potencialu, net ir minimaliai panaudojus išmoktas technologijas, tapsite sėkmingais gydovais. Svarbiausiu mokytoju nuo šiol taps Jūsų intuicija, vidinis regėjimas ir pajautimas. Mūsų energinių polių pagalba surasite ir atpalaiduosite blokavimus, taip pat išmoksite panaudoti dvasinę chirurgiją; išlavinsite sugebėjimą suprasti bei semtis dvasingumo iš savo vidinių resursų;
Mes parodysime, kur jie glūdi!

Būtina sąlyga: dalyviai turi būti išklausę 2- osios pakopos seminarą ir turėti pakankamai praktinės patirties.
Naująjį 3-iosios pakopos gydovų kursą sudaro: senojo 3-iosios pakopos seminaro kursas “Metamorfozins gydymas“ ir 5 -osios pakopos seminaro kursas „Gydymas kristalais“. Dalyviai, turintys 3-iosios pakopos išsilavinimą, bet nelankę seminaro „Gydymas kristalais“, gali dalyvauti antrosios dienos seminare, kuriame bus dėstomas kursas „Gydymas kristalais“. Jiems suteiksime nuolaidą - pusė seminaro kainos sumos.
Dalyviai, išklausę senąjį 1-osios pakopos dvasinių gydovų kursą, kuriame nebuvo kurso apie metamorfozinį gydymą, turi teisę nemokamai dalyvauti pirmosios dienos seminare „Metamorfozinio gydymo metodas“.

Kai tik atsiras vidinis noras gydyti, Dievas apipils Tave dovanomis!

2-oji diena: Gydymas kristalais ir dvasinė chirurgija

Pajuskite kristalų, kurių dalelių yra ir Jūsų organizme, galią !

Šio seminaro metu išsirinkę pageidaujamą kristalo polių (tai bus mūsų dovana Jums) kuris taps Jūsų tarnu ir bičiuliu, išmoksite per keletą sekundžių atpalaiduoti kūno ir dvasinius blokus, atliksite dvasines operacijas, t.y. sugebėjimas kūniškajame ir dvasiniame lygmenyje subalansuoti trumpalaikės atminties ląstelių klodus, kuriuose viso žmogaus evoliucinio vystymosi laikotarpiu kaupiasi per gyvenimą išmokti skirtos pamokos.
Kursų metu išmoksite subalansuoti čakras net iki protėvių laikų, panaikinti (ištrinti) svetimus programavimus, manipuliavimus genais, išlaisvinti iš paveldėtų modelių (tarkime, alergijos ir kt.). Sukursite gydomąją harmoniją ir išorėje, ir viduje.
Kiti svarbūs šio kurso aspektai yra : auros valymas bei koregavimas, eterinis žaizdų ir praeities randų gydymas. Tai labai svarbūs gydymo elementai, kuriuos isisavinę tapsite atsakingais ir sėkmingais dvasiniais gydovais.
Vėliau išmoksite naudoti kristalo folijas (plėveles), kurias nuo 4 -osios pakopos išmoksite pasigaminti patys.
Jūs skleisite „Naujosios eros“ šviesos energiją ir vis stipriau jusite savo tobulėjimą. Jūsų laukia naujos energijos antplūdis!

Jūs tampate Šviesos tarnais! Šviesa yra gyvybė! O kur gyvybė , ten yra Dievas!

4-oji dvasinių gydovų rengimo pakopa
Gijimo vibracijos – laminuotų kortelių programavimas ir gaminimas

1-os dienos trukmės seminaras.
Pagalbinių gydymo priemonių ir kortelių gaminimas

Šį seminarą rengiame daugelio mūsų klausytojų pageidavimu. Dėkojame už jų puikius atsiliepimus ir atsižvelgdami į tai, surengsime dar vieną seminarą, kad Jūsų žinios dar labiau patobulėtų, nes juk ir mes tobulėjame kartu.
Kas Jūsų laukia 4- osios pakopos seminare ?
Jūsų sąmoninga BŪTIS prisijungs prie didžiulės jėgos, įgalinančios visus objektus pripildyti nuolatine gydomąja vibracija. Bus gaminamos puikios, susietos su atitinkamomis temomis, visaapimančiai veikiančios gydomosios kortelės.
Deja, mes negalime tiksliai aprašyti, kaip viskas vyks realiai, nes medikamentų receptus gali išrasyti tik tradicinės medicinos gydytojai!
Tačiau galime patikinti, kad mūsų mokomoji programa yra tokio plataus turinio, jog neverta net lyginti su ankstesnėmis. Pasitikėkite ir leiskitės į naujų kūrybinių jėgų atradimą !

Jūs tapsite meilės kūrėjais. Meilė yra gyvenimas.
Dievas yra Meilė!
O meilė gydo!

5- oji dvasinių gydovų rengimo pakopa
Seminaras“Radiacijos spindulių ir trikdžių pašalinimas“

1-os dienos trukmės seminaras.
Jūs tapsite dvasiniais alchemikais!

Šiame seminare Jūs išmoksite fenomenalųjį namų apsaugos nuo spinduliavimo metodą bei pagilinsite darbo įgūdžius su matavimo prietaisais, kurių pagalba pamatysite spindulių poveikį ir jų išnykimą.
Vyks jėgos inicijavimas, kuri suteiks spinduliavimo ir ilgalaikio trikdžių panaikinimo energiją.
Temą “Jautrumas elektronikai” jau nagrinėja ir mokslininkai, kurie vadina tai “Naująja fizika”. Tačiau tai, apie ką jie kalba dar hipotetiškai, mums jau seniai aišku ir išsprendžiama.
Anė yra mediumė ir dvasinio gydymo „Atsparumas spinduliuotei“ mokytoja. Ji sugeba sustiprinti apsaugą nuo elektromagnetinio spinduliavimo bei panaikina neigiamos žmonių energijos sukeltą spinduliavimą.
Seminaro metu rengsime pratybas aukštos elektros energijos įtampos ir stiprios spinduliuotės zonose. Taip pat bus keičiamos dantų plombų amalgamos ir dantų protezų metalai(dažnai pavyksta tai net pamatyti).
Tavęs laukia daug naujų potyrių apie „slaptą informaciją“ !

Turėti daug žinių - gerai, bet reikia mokėti jomis naudotis!

Nepakanka vien gerų norų, reikia veikti!

6 –oji, paskutinioji dvasinių gydovų rengimo pakopa
3-jų dienų trukmės seminaras.Teiraukitės smulkesnės informacijos.
Originalusis "Dieviškojo ištiesinimo“, “Dvasinio stuburo gydymo“, vadinamu “Dieviškosiosios harmonijos atkūrimas“ metodas.

Seminaras „Kaip tapti stebukladariu“!

Pergalingas žygis prieš žmonijos ligą Nr.1, kuri kartais vadinama “kryžiumi dėl kryžiaus“ (“kryžiaus“ kančios dėl stuburo, juosmens skausmų); išlaisvinimas iš visų dvasios ir sielos sutrikimų nulemtų „kreivumų“ gali apvainikuoti Tavo, kaip gydovo, veiklą. Sugebėjimas išnarplioti ir panaikinti praeituose gyvenimuose susiformavusius blokus, elgesį reguliuojančių impulsų tekėjimo į organizmo ląstelių visumą, koordinavimas, energijos subalansavimas- liudija apie didžiulę „dvasinio stuburo gydymo“ pažangą visame pasaulyje !
Šiame 2 -3 -jų dienų trukmės seminare su daugeliu praktinių elementų mūsų mokymo centre, bus išnagrinėtos visos šio švento darbo sritys. Vėliau bus intensyvioji praktika. Išsamesnę informaciją suteiksime po asmeninės pažinties ankstesniuose seminaruose. Inicijavimą ir galios aktyvavimą galima priimti tik tuomet, kai, mums tarpininkaujant, bus sukurtas sveikas energinės vibracijos pagrindas.
Šis inicijavimas yra ypač gilus ir mes jaučiame už tai didelę atsakomybę.
Juk savaime suprantama, kad nesuksime 100 vatų galingumo lemputės į 1000 vatų galingumo lizdą- ji tiesiog susprogtų! Todėl kiekvienam yra privalomi pirmieji pradiniai seminarai, kurių metu vyks laipsniški, paremti pakopų principu, energijos inicijavimai!
Sąlygos: kompleksinis dvasinių gydovų išsilavinimas ir, jeigu būtų galimybė apsilankykite Tanios( Tanja) bei Fyliso(Phyllis) specialiuosiuose seminaruose; jų veikla puikiai papildo mūsų darbą! Norint tapti sėkmingu gydovu, būtina turėti didelį žinių bagažą, daug patirties kaip “elgtis“ su gydomąja energija, ugnelę širdyje, troškimą su meile ir atsidavimu tarnauti savo ARTIMUI.
Dirbti savarankišku gydovu ir siekti, kad ši veikla taptų Jūsų profesija, reikia dar esant mokymosi stadijoje. Nes, tapus stebukladariu, viskas pasikeis! Tada dovanos pavirs užduotimis!
Naujoji harmonijos energija, išsirutuliojusi iš Dieviškosios harmonijos, nuo šiol priklausys Jums! Jūs tapsite šviesos darbuotojais!

Tu gali būti pradininku, o kieviena kliūtis taps paskata, pakilk virš jos ir leisk tavyje sutviskėti tikrajam Dvasios Auksui!
Pasaulio pamatą sudaro žmonės, kurie padaro daugiau, negu „ sausas“ pareigų vykdymas!

Energijos inicijavimas per šios „naujos gydomosios energijos“ atradėją Anę Hiūbner pakeičia visas žmogaus organizmo sistemas.
Anė pasiekia trumpalaikės ląstelių atminties mechanizmus DNS sistemoje, sugeba naujai perprogramuoti visą kūno matricą. O tada jau vyksta visos mūsų planetos dvasinis sąmonės gydymas! Dvasinio gydymo galimybių čia neįmanoma aprašyti, to negali aprėpti net mūsų vaizduotė!
Po dvasinio gydymo- stuburo ištiesinimo- kiekvienas savo energiniu indėliu prisideda prie taikos stiprinimo visame pasaulyje .
Mokomojoje programoje taip pat dalyvauja patyrusi dvasinė gydovė Tania Ekersberg(Tanja Aeckersberg). Ji gydo dubens kaulų iškrypimus, stuburo skoliozę; yra fizioterapeutė, dvasinio stuburo gydymo mokyklos vadovė, specializavosi ortopedijos srityje. Knygos „Dvasinis stuburo gydymas“ autorė bei naujojo metodo „Savigydos sąmonė“ pradininkė. Po stuburo ištiesinimo žmogus nugali aukos būsenos bei užprogramuoto kankinio sindromą, tampa laisvu ir mylinčiu gyvenimą žmogumi! Tanios knygoje yra gerų patarimų, kaip šią būseną išlaikyti visą gyvenimą!

Stebėkite ir stebėkitės stebuklais!
Išmokite juos daryti! Pasauliui reikia stebuklų! Pasauliui reikia Jūsų!

„Dvasinio stuburo ištiesinimo“ gydovų tobulinimosi seminaras
1 –os dienos trukmės seminaras
Žinių gilinimas- Naujos žinios- Mainai- Ateitis !!!

Seminaro metu įgysite„Naująjį“ pažinimą, gausite energinius inicijavimus į sąmonės
galią, kuri yra tokia stipri, jog žmogui iki šiol buvo nepasiekiama. Tad galite jau dabar tuo džiaugtis! Mes parengėme daug informacijos apie žmogaus gyvenimo pamatą! Jautriausiose organizmo ląstelių struktūrose yra „paslėpti“ evoliuciniai nurodymai, kaip rutuliosis žmogaus žemiškoji egzistencija. Visa tai žmogų apsunkina( „kreivina, lanksto“), ir tik „Dieviškoji harmonija“ gali visa tai ištaisyti.
Ši didžiulė malonė įgauna vis didesnę prasmę!
Energine galia mes aktyvuojame stubure esančių CNS ląstelių “protingąją” dalį ir “nuteikiame” visus organus ir audinius taip, kad jie būtų atsakingi patys už save, kitaip tariant, sukuriame savigydos programą. Visos mūsų sukurtos programos gyvenime realizuojasi! Mes galime dar daug ką sukurti, bet negalime skelbti, nes tai būtų panašu į diagnozavimą ar tradicinį gydymą!

Dabar pasiektas kitas dvasinio gydymo lygmuo, o Jūs, kaip ir mes, esate toje pačioje Dievo irkluojamoje valtyje!


Dvasinio kontakto su angelais seminaras
1-os dienos trukmė.

Šiame seminare Jums suteiksime šviesos energiją- atsivers tikri dangaus vartai!

Pageidautina, bet ne privaloma sąlyga: 2 -ojo lygio seminaro kurso baigimas, nes šiame seminare bus inicijuojama aukštesnio lygio energinė galia! Paliekame teisę individualiai apsispręsti kiekvienam dalyviui, ar jis jaučiasi galįs priimti tokią energiją, kai per jį bus rašoma arkalbama. Jūs patys galite nusistatyti savo dvasinį brandumą, mes to nevertinsime. Jeigu jaučiate vidinį poreikį bendrauti su dvasiniais patarėjais, vadinasi, žinote, ko Jums reikia. Klausykite savo širdies balso.
Prisijungimas prie Jūsų aukštesnės savasties pasireikš aiškiai, Jus apims palaiminga ir sunkiai įsivaizduojama būsena. Jūsų universalioji ir dvasinės dalys susilies. Nuo tos akimirkos informacija bus priimama tiesiogiai iš Aukščiausiosios Sąmonės šaltinio. Jūs išmoksite dvasinio rašymo (kitaip vadinamo automatinis rašymas), universaliosios aiškiažinystės ir daug kitų dalykų.
Taip pat gausite patarimus iš Angelų Pasaulio, kurie pateiks teisingą atsakymą į kiekvieną iškilusį klausimą. Savo globalią gydomąją programą, kurią Jums atsiųs aukštesnės jėgos, Jūs paskleisite po visą pasaulį.
Visus pasaulio įvykius Jūs matysite kitu rakursu savo sukurtos “naujos” tikrovės perspektyvoje

Baigę šį seminarą, tapsite Universaliąja Sąmone. Jums niekada nieko nereikės ieškoti.

Anė su Šviesos būtybe (Orbu)


           

   
© Copyright: Heilerschule Anne Hübner